Nauka jazdy na nartach Karpacz logo

O szkole

Budynek Szkoły Narciarstwa i Snowboardu Karpacz Ski Arena KopaSzkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ powstała w 1992 roku. Pasjonaci narciarstwa i snowboardu stworzyli zgrany zespół doświadczonych instruktorów z pełnymi uprawnieniami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Snowboardu oraz Ministerstwa Edukacji i Sporu.

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ prowadzi profesjonalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania zarówno indywidualne jak i w grupach. Dorobkiem szkoły są czołowe miejsca zajmowane przez instruktorów w Mistrzostwach Polski Szkół Narciarskich.
 
Dzięki doskonałemu położeniu głównej bazy szkoły pomiędzy dwoma największymi kompleksami narciarskimi w Karpaczu zajęcia mogą odbywać się na zróżnicowanych stokach, pozwalających na bezpieczne rozpoczęcie przygody z narciarstwem lub snowboardem jak i efektywne doskonalenie techniki jazdy oraz podejmowanie nowych wyzwań.

Wypożyczalnia Karpacz przy wyciągu na KopęŹródło: karpaczskiarena.pl

Przy szkole funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego a także odzieży sportowej, kasków, gogli, raków i raczków.

Uczymy dzieci w wieku od 4 lat. Początkujący i mniej zaawansowani narciarze i snowboardziści podczas nauki korzystają z wygodnego dwuosobowego krzesełka o długości blisko 1 km lub taśmy i bardzo łagodnego stoku.

taśma dla początkujących narciarzy i snowboardzistów

Możecie Państwo skorzystać z naszego busa, który dowiezie Was w rejon Kompleksu Narciarskiego Kopa, gdzie prowadzimy zajęcia.

Październik 1988r. współzałożyciel Szkoły Karpacz na nartach biegowych - równia pod Śnieżką
Historia Szkoły

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu Karpacz narodziła się z pasji do narciarstwa i Karkonoszy

Wyciąg krzesełkowy Liczykrupa Karpacz Ski Arena
Gdzie odbywa się nauka

Pierwsze lekcje rozpoczynamy na łagodnym stoku przy wyciągu "Liczykrupa" lub na taśmie dla początkujących

Jak przygotować się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie
Jak przygotować się do lekcji

Jeżeli nie masz swojego sprzętu, odwiedź nas jeden dzień przed zajęciami aby dobrać narty, buty, kijki


EverskyApartamenty DorotaKarpacz.netNoclegi.net.plSwieradow-zdroj.comSzklarska-poreba.pl