Nauka jazdy na nartach Karpacz logo

Budynek Szkoły Narciarstwa i Snowboardu Karpacz Ski Arena Kopa

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ powstała w 1992 roku. Pasjonaci narciarstwa i snowboardu stworzyli zgrany zespół doświadczonych instruktorów z pełnymi uprawnieniami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Snowboardu oraz Ministerstwa Edukacji i Sporu.

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ prowadzi profesjonalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania zarówno indywidualne jak i w grupach. Dorobkiem szkoły są czołowe miejsca zajmowane przez instruktorów w Mistrzostwach Polski Szkół Narciarskich.

Dzięki doskonałemu położeniu głównej bazy szkoły pomiędzy dwoma największymi kompleksami narciarskimi w Karpaczu zajęcia mogą odbywać się na zróżnicowanych stokach, pozwalających na bezpieczne rozpoczęcie przygody z narciarstwem lub snowboardem jak i efektywne doskonalenie techniki jazdy oraz podejmowanie nowych wyzwań.

Wypożyczalnia Karpacz przy wyciągu na KopęŹródło: karpaczskiarena.pl

Przy szkole funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego a także odzieży sportowej, kasków, gogli, raków i raczków.

Uczymy dzieci w wieku od 4 lat. Początkujący i mniej zaawansowani narciarze i snowboardziści podczas nauki korzystają z wygodnego dwuosobowego krzesełka o długości blisko 1 km lub taśmy i bardzo łagodnego stoku.

taśma dla początkujących narciarzy i snowboardzistów

Możecie Państwo skorzystać z naszego busa, który dowiezie Was w rejon Kompleksu Narciarskiego Kopa, gdzie prowadzimy zajęcia.

Październik 1988r. współzałożyciel Szkoły Karpacz na nartach biegowych - równia pod Śnieżką
Historia Szkoły

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu Karpacz narodziła się z pasji do narciarstwa i Karkonoszy

Wyciąg krzesełkowy Liczykrupa Karpacz Ski Arena