• Polski
  • English
  • Deutsch

O szkole


Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ powstała w 1992 roku . Pasjonaci narciarstwa i snowboardu stworzyli zgrany zespół doświadczonych instruktorów z pełnymi uprawnieniami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku Narciarskiego , Polskiego Związku Snowboardu oraz Ministerstwa Edukacji i Sporu.

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ prowadzi profesjonalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania zarówno indywidualne jak i w grupach.

 

Dzięki doskonałemu położeniu głównej bazy szkoły pomiędzy dwoma największymi kompleksami narciarskimi w Karpaczu zajęcia mogą odbywać się na zróżnicowanych stokach , pozwalających na bezpieczne rozpoczęcie przygody z narciarstwem lub snowboardem jak i efektywne doskonalenie techniki jazdy oraz podejmowanie nowych wyzwań .
Przy szkole funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego a także odzieży sportowej , kasków , gogli .
Dorobkiem szkoły są czołowe miejsca zajmowane przez instruktorów w Mistrzostwach Polski Szkół Narciarskich .
Uczymy dzieci w wieku od 4 lat. Początkujący i mniej zaawansowani narciarze i snowboardziści podczas nauki korzystają z wygodnego dwuosobowego krzesełka o długości blisko 1 km. Możecie Państwo skorzystać z naszego busa, który dowiezie Państwa w rejon Kompleksu Narciarskiego Kopa, gdzie prowadzimy zajęcia. Kontakt do kierowcy busa: 603250403.Lokalizacja wypożyczalniPolityka prywtności (RODO) - Wykonanie strony internetowej: skoreckidesign.com