• Polski
  • English
  • Deutsch

Cennik wypożyczalni


Jako jedyna wypożyczalnia w Karpaczu jesteśmy w stanie ubrać Was „od stóp do głów”


NARTY TOP KOMPLET (50 zł/dzień)

Nowe modele nart i butów w tej kategorii przeznaczone dla osób uczących się i średnio zaawansowanych czerpiących radość z uprawiania narciarstwa i snowboardu. W trakcie wypożyczenia można dokonać wymiany sprzętu na „bardziej ambitny”. Osoby uczące się w naszej szkole po konsultacji z instruktorem prowadzącym mogą także skorzystać z takiej wymiany.
Komplet narciarski stanowią: narty , buty , kije


SNOWBOARD KOMPLET (60 zł/dzień)

Nowe modele nart i butów w tej kategorii przeznaczone dla osób uczących się i średnio zaawansowanych czerpiących radość z uprawiania narciarstwa i snowboardu. W trakcie wypożyczenia można dokonać wymiany sprzętu na „bardziej ambitny”. Osoby uczące się w naszej szkole po konsultacji z instruktorem prowadzącym mogą także skorzystać z takiej wymiany.
Komplet snowboardowy stanowi: deska , buty


NARTY VIP (70zł/dzień)

Sprzęt w tej kategorii przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych szukających nart i snowboardów spełniających ich oczekiwania jak także przetestowania nart i desek z „wyższej półki”. Chęć wypożyczenia sprzętu z tej kategorii musi być wcześniej zgłoszona w biurze szkoły celem profesjonalnego przygotowania w naszym serwisie.
Komplet narciarski stanowią: narty, buty, kije


SPRZĘT DODATKOWY

BUTY30zł
KASK20zł
GOGLE20zł
KIJE20zł
W przypadku korzystania ze sprzętu przez okres kilku dni – przechowalnia, suszarnia UV + ozonowanie w cenie wypożyczenia.

W ofercie naszej oprócz kompletów narciarskich i snowboardowych oraz kasków mamy także
KURTKA + SPODNIE70zł
KURTKA40zł
SPODNIE40zł
RĘKAWICE20zł
RACZKI (Salewa, CT)30zł
KIJE TRKINGOWE20zł
Cena dotyczy 1 dnia wypożyczenia

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ  posiada w swoim asortymencie raki oraz kije trekkingowe najlepszych marek.  Jest to niezbędny sprzęt dla wszystkich, którzy w okresie zimowym planują górskie wędrówki w wyższe partie Karkonoszy. Często na Równi pod Śnieżką niesprzyjające warunki atmosferyczne i oblodzone szlaki mimo pięknej słonecznej pogody są niedostępne w samym tylko obuwiu trekkingowym. Wejście na najwyższy szczyt  Karkonoszy- Śnieżkę mimo dobrej kondycji fizycznej, pięknej pogody jest nie do zdobycia ze względu na oblodzoną część podejścia. . Warunki pogodowe w górach często ulegają zmianie, zwłaszcza zimą. Pojawiają się opady śniegu, deszczu, wahania temperatur oraz silny wiatr przez co przemieszczanie się po oblodzonych szlakach jest trudne. Dlatego bardzo ważne jest nasze przygotowanie, ubiór oraz dodatkowy sprzęt wspomagający podchodzenie.. Idealnym rozwiązaniem aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na trudnej trasie górskiej wycieczki jest skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia raków i kijów trekkingowych. Dzięki współpracy z firmą Salewa i Komperdell posiadamy sprzęt najwyższej jakości w rozsądnych cenach.. Raki można  dopasować do każdego obuwia sportowego, nie zajmują dużo miejsca, są lekkie i proste w użytkowaniu. Warto postawić na mądre i bezpieczne zwiedzanie pięknych Karkonoszy. Zapraszamy!!!
Główna baza Szkoły Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ, gdzie można wyposażyć się w raki i kije trekkingowe znajduje się przy wejściu na szlak czarny, żółty, zielony ( trasy w kierunku Białego Jaru, Równi pod Śnieżką, Strzechy Akademickiej, Polany ). Nieopodal rozpoczyna się także szlak czerwony w kierunku Kotła Łomniczki. Przed wypożyczeniem warto skontaktować się telefonicznie i zapytać o dostępność oferowanego przez nas sprzętu.

Posiadamy do wypożyczenia raki i raczki na buty firmy CT i Salewa

Raczki Salewa
Wypożycz raki lub raczki jeżeli wybierasz się zimą na górskie szlaki. Bądź bezpieczny i spaceruj pewnie bez poślizgu. Posiadamy profesjonalne raczki firmy Salewa i innych światowych producentów.


Lokalizacja wypożyczalniPolityka prywtności (RODO) - Wykonanie strony internetowej: skoreckidesign.com