• Polski
  • English
  • Deutsch
+48 601 790 618 (Mirek) +48 601 790 570 (Dorota) ski@karpacz.net.pl

Cennik wypożyczalni


Jako jedyna wypożyczalnia w Karpaczu jesteśmy w stanie ubrać Was “od stóp do głów”


BASIC ( 30 zł/dzień )

Sprzęt przeznaczony dla osób uczących się jazdy na nartach lub snowboardzie oraz osób średnio zaawansowanych, odpowiednio dobrana długość i twardość nart pozwala na szybkie opanowanie elementów technicznych.
Komplet narciarski stanowią: narty, buty, kije
Komplet snowboardowy stanowi: deska , buty


TOP ( 40 zł/dzień )

Nowe modele nart i butów w tej kategorii przeznaczone dla osób uczących się i średnio zaawansowanych czerpiących radość z uprawiania narciarstwa i snowboardu. W trakcie wypożyczenia można dokonać wymiany sprzętu na “bardziej ambitny”. Osoby uczące się w naszej szkole po konsultacji z instruktorem prowadzącym mogą także skorzystać z takiej wymiany.
Komplet narciarski stanowią: narty , buty , kije
Komplet snowboardowy stanowi: deska , buty


VIP ( 60zł/dzień )

Sprzęt w tej kategorii przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych szukających nart i snowboardów spełniających ich oczekiwania jak także przetestowania nart i desek z “wyższej półki”. Chęć wypożyczenia sprzętu z tej kategorii musi być wcześniej zgłoszona w biurze szkoły celem profesjonalnego przygotowania w naszym serwisie.
Komplet narciarski stanowią: narty, buty, kije
Komplet snowboardowy stanowi: deska, buty


Przy kilkudniowym wypożyczeniu kompletów narciarskich i snowboardowych stosowane są różnego rodzaju zniżki oraz upusty dla stałych klientów.

Po zakończonej jeździe wypożyczony sprzęt można pozostawić na kolejny dzień w naszej przechowalni a buty w profesjonalnej suszarni GRATIS.

W ofercie naszej oprócz kompletów narciarskich i snowboardowych oraz kasków mamy także
– kurtki ( 25zł/dzień , w komplecie ze spodniami – 40zł/dzień )
– spodnie ( 25zł/dzień , w komplecie z kurtką – 40zł/dzień )
– rękawice ( 10zł/dzień )
– gogle ( 10-15zł/dzień )

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ  posiada w swoim asortymencie raki oraz kije trekkingowe najlepszych marek.  Jest to niezbędny sprzęt dla wszystkich, którzy w okresie zimowym planują górskie wędrówki w wyższe partie Karkonoszy. Często na Równi pod Śnieżką niesprzyjające warunki atmosferyczne i oblodzone szlaki mimo pięknej słonecznej pogody są niedostępne w samym tylko obuwiu trekkingowym. Wejście na najwyższy szczyt  Karkonoszy- Śnieżkę mimo dobrej kondycji fizycznej, pięknej pogody jest nie do zdobycia ze względu na oblodzoną część podejścia. . Warunki pogodowe w górach często ulegają zmianie, zwłaszcza zimą. Pojawiają się opady śniegu, deszczu, wahania temperatur oraz silny wiatr przez co przemieszczanie się po oblodzonych szlakach jest trudne. Dlatego bardzo ważne jest nasze przygotowanie, ubiór oraz dodatkowy sprzęt wspomagający podchodzenie.. Idealnym rozwiązaniem aby zapewnić sobie bezpieczeństwo na trudnej trasie górskiej wycieczki jest skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia raków i kijów trekkingowych. Dzięki współpracy z firmą Salewa i Komperdell posiadamy sprzęt najwyższej jakości w rozsądnych cenach.. Raki można  dopasować do każdego obuwia sportowego, nie zajmują dużo miejsca, są lekkie i proste w użytkowaniu. Warto postawić na mądre i bezpieczne zwiedzanie pięknych Karkonoszy. Zapraszamy!!!
Główna baza Szkoły Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ, gdzie można wyposażyć się w raki i kije trekkingowe znajduje się przy wejściu na szlak czarny, żółty, zielony ( trasy w kierunku Białego Jaru, Równi pod Śnieżką, Strzechy Akademickiej, Polany ). Nieopodal rozpoczyna się także szlak czerwony w kierunku Kotła Łomniczki. Przed wypożyczeniem warto skontaktować się telefonicznie i zapytać o dostępność oferowanego przez nas sprzętu.

Posiadamy do wypożyczenia raki i raczki na buty firmy C.A.M.P. i Salewa

Wypożycz raki lub raczki jeżeli wybierasz się zimą na górskie szlaki. Bądź bezpieczny i spaceruj pewnie bez poślizgu. Posiadamy profesjonalne raczki firmy Salewa i innych światowych producentów.
Firma CAMP powstała w 1889 roku, w górskiej wiosce Premana, położonej w dolinie Valsassina, gdzie do dziś mieści się siedziba firmy. Założyciel, Nicola Codega był kowalem i prowadził działalność w małym warsztacie wraz z kilkoma współpracownikami.
W 1920 roku jego syn Antonio rozwinął firmą produkując pierwsze czekany na zamówienie wojska.
Długie lata współpracy ze znanymi alpinistami, między innymi z Riccardo Cassinem i Jerzym Kukuczką przyczyniły się do rozwoju firmy i rozpoczęcia produkcji karabinków, kości, Tri-camów, pierwszych czekanów i raków do lodu.
Współpraca z wybitnym alpinistą francuskim Patrickiem Berhaultem zaowocowała stworzeniem nowych ultralekkich produktów.
Obecnie C.A.M.P. sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie.


Lokalizacja wypożyczalniPolityka prywtności (RODO) - Wykonanie strony internetowej: skoreckidesign.com